Postup ERÚ v rámci čtvrté veřejné soutěže Programu na podporuaplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje a inovací THÉTA

10.02.2021, aktualizováno 10.05.2022
  • Oddělení kanceláře Rady
  • Média
  • Sdělení

Dne 19. prosince 2016 byl usnesením vlády České republiky č. 1173 schválen program na podporu aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje a inovací THÉTA.

Program je zaměřen na podporu projektů, jejichž výsledky mají vysoký potenciál pro uplatnění v řadě oblastí celospolečenského života obyvatel České republiky. Program přispěje k tomu, aby veřejné prostředky investované do aplikovaného výzkumu přinášely ekonomický či jiný společenský přínos z jejich realizace. Získané poznatky přispějí k definování faktorů a procesů, které určují a ovlivňují fungování a rozvoj české společnosti, v kontextu probíhající evropské integrace a světové globalizace v oblasti energetiky.

Energetický regulační úřad zveřejňuje postup pro poskytnutí role aplikačního garanta v rámci čtvrté veřejné soutěže Programu na podporu aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje a inovací THÉTA. V případě dalších dotazů k uvedenému postupu kontaktujte Vladimíra Vajnara (vladimir.vajnar@eru.cz).

Další informace ke čtvrté veřejné soutěži programu THÉTA jsou uvedeny na internetových stránkách Technologické agentury ČR.

Ke stažení

Typ: pdf
Velikost: 211.52 KB
Typ: docx
Velikost: 25.4 KB

Obsah

Sdílejte

Share icon